Oblíbeným řešením jsou koberce vyráběné na míru s vlastním klientským designem. Vybírat můžete ale i z našich vzorů či jiných materiálů jako tkané pvc, vinyl nebo dřevo.
Navrhneme pro Vás optimální podlahové systémy do konferenčních místností a kancelářských prostor. Máme praktická i estetická řešení a nezapomínáme na detaily.
Kreativní, praktické, módní nebo klasické řešení? Podívejte se, co všechno je možné v hotelových chodbách vytvořit.
Přemýšlíte o kobercích na schody? Pomůžeme Vám s řešením na míru. Běhouny upravíme do požadovaného formátu a upevníme schodišťovými tyčemi nebo je celoplošně nalepíme.
Sportovní povrchy jsou specifické a musí mít náležité technické parametry. Mohou být ale i estetické a tvořit důležitý prvek interiéru, jako např. tkané PVC Bolon.
První dojem při vstupu do hotelu je důležitý. Zvolte vhodnou podlahovou krytinu a nezapomínejte na čistící zónu.
V naší nabídce materiálů do mokrých prostor najdete speciálně upravené dřevěné podlahy, vinyl nebo pvc.
Vybírat můžete mezi materiály, které jsou snadno udržovatelné a zároveň splňují požadavky na hygienu a bezpečnost provozu.
Dodáváme speciální podlahy a nástěnné produkty, které zaručují bezpečnost a spolehlivost provozu servroven a jiných technických prostor. Nabízené materiály zároveň splňují regulační pravidla a odpovídají požadovaným normám .
Životnost, nároky na údržbu či schopnost odolávat působení vnějších vlivů, to jsou jen některé z kritérií, které Vám pomůžeme zvážit při výběru vhodné podlahy na terasu.
V naší nabídce najdete kromě tapet i pvc dekorace stěn, které jsou antibakteriální a snadné na údržbu. Jedinečný vzhled zajistí decoprinty - panely potištěné fotografií, kterou si můžete dodat Vy.