Využití

Nabízíme kompletní řešení do všech hotelových prostor od vstupních hal a pokojů až po sklady a fitness centra. Máme za sebou řadu úspěšných realizací pro hotelovou klientelu.
Design a ergonomie vašich kanceláří je zásadní: jsou prvním prostředkem komunikace vaší společnosti a také mohou výrazně ovlivnit efektivitu a výsledky vašich zaměstnanců. Zvláštní pozornost věnujeme vývoji řešení.
Restaurace vyžadují technické produkty pro společné kuchyně, design pro místnosti pro hosty a také snadno instalovatelná řešení. Objevte všechna naše řešení, která na tyto potřeby reagují.
Nerozhodujte se mezi technickými vlastnostmi a dekorací! Naše produktové řady v oblasti společenského nebo soukromého bydlení splňují požadavky na technická omezení a zároveň designová očekávání.
Dodáváme kompletní řešení přizpůsobená trhu vzdělávání. Tento trh vyžaduje mnoho rozdílných produktů, které pokryjí rozličné oblasti. Požadavky na hygienu, odolnost a akustiku jsou součástí závazné charakteristiky vzdělávání.
V rámci zdravotní péče musí podlahové krytiny vyhovovat potřebám zdravotnických pracovníků, pacientů a návštěvníků. Kromě toho, že musí mít dlouhou životnost a odpovídat použití, musí být také pohodlné a přinášet klidnou atmosféru.
Nabízíme řadu řešení uzpůsobených pro kulturní sektor. Nejen ekologicky zodpovědná řešení, ale i akustické a odolné výrobky, které splňují specifické potřeby. Kvalita a různorodost našich designů a barev jsou ideální jako podpora umění a kultury.
Pracujeme na inovaci a nabízíme produkty, které vyhovují mnoha druhům sportovního využití díky velkému počtu barev. Při zachování technických vlastností a designu našich produktů ekologicky navrhujeme sortiment produktů s ohledem na životní prostředí, jakož i zdraví našich uživatelů.