Návrhy a poradenství
23. 08. 2017

Máte představu o tom, jak mají vypadat podlahy a doplňky ve Vašem interiéru, ale bojíte se jak dopadne realizace? Nevíte, jakou podlahu zvolit, ale chcete změnu? Naši zkušení zaměstnanci Vám poskytnou bezplané konzultace a připraví návrhy a kalkulace přímo na míru. V našem showroomu v Praze 4 si můžete prohlédnout stovky vzorků dostupných v různých formátech. Vyzkoušet si můžete efekt instalace koberců bez nebo s podložkou a na velkoformátové obrazovce uvidíte, jak bude vybraný produkt vypadat v prostoru.
Součástí nabídky je:


  • Pomoc s výběrem vhodné podlahové krytiny a příslušenství. Pokud budete mít fotografie nebo plánky prostor, přineste si je již na první schůzku.

  • Zprostředkování kontaků na interiérové architekty.

  • Prohlídka prostor, jejich zaměření a kontrola povrchu technickým pracovníkem.

  • Výpočet spotřeby materiálu a sestavení nezávazné kalkulace.


Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Záruční a pozáruční servis

23. 08. 2017

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci jednotlivých podlahových krytin a navíc dáváme svou záruku na montáž podlah.

Více

Formátování a lemování

23. 08. 2017

Ne všechny rozměry kusových výrobků odpovídají Vašim požadavkům. Proto nabízíme možnost formátování koberců, pvc a čistících zón. Z podlahové krytiny dodané v roli vyřízneme požadovaný rozměr či tvar. Způsoby jeho zakončení jsou různé. Od bordurování, obšívání, zakládání do rubu až po lemování.

Více

Čištění a údržba

23. 08. 2017

Správně provedené čištění a údržba zajistí pěkný vzhled a značně prodlouží životnost podlahové krytiny. Návody na údržbu a čištění jednotlivých druhů podlahových krytin se liší. Zašleme Vám je na vyžádání. V našem showroomu Vám rádi nabídneme doporučované čistící prostředky přímo od výrobců.

Více