Instalace a příprava podkladu
23. 08. 2017

Dokonalý vzhled a dlouhá životnost podlahové krytiny zavisí na kvalitní přípravě podkadu a instalaci. Během svého 24 letého působení na trhu jsme získali cenné zkušenosti, ze kterých čerpají naši zaškolení pracovníci. Provedou měření vlhkosti, nerovnosti podkladu a v případě nutnosti navrhnou způsob jeho vyrovnání. Investice spojené s touto službou se Vám vždy vyplatí. Prodlouží životnost podlahové krytiny, jsou zárukou jejího dokonalého vzhedu (zabrání prokreslování podkladu, zaručí navazování vzorů i spojů) a ušetří Vám starosti spojené s reklamacemi. Při instalaci používáme jen vyzkoušenou a kvalitní podlahářskou chemii.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Záruční a pozáruční servis

23. 08. 2017

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci jednotlivých podlahových krytin a navíc dáváme svou záruku na montáž podlah.

Více

Formátování a lemování

23. 08. 2017

Ne všechny rozměry kusových výrobků odpovídají Vašim požadavkům. Proto nabízíme možnost formátování koberců, pvc a čistících zón. Z podlahové krytiny dodané v roli vyřízneme požadovaný rozměr či tvar. Způsoby jeho zakončení jsou různé. Od bordurování, obšívání, zakládání do rubu až po lemování.

Více

Čištění a údržba

23. 08. 2017

Správně provedené čištění a údržba zajistí pěkný vzhled a značně prodlouží životnost podlahové krytiny. Návody na údržbu a čištění jednotlivých druhů podlahových krytin se liší. Zašleme Vám je na vyžádání. V našem showroomu Vám rádi nabídneme doporučované čistící prostředky přímo od výrobců.

Více