Doprava a skladování
23. 08. 2017

Doprava není zahrnuta v ceně zboží. V nabídkách je uváděna jako samostná položka a její výše závisí na množství zboží a místě dodání. Výjimku tvoří dodání kusových koberců po Praze, kdy dopravu poskytujeme zdarma. V případě realizace zkázky v zahraničí, zajistíme dopravu i tam. Pokud je zboží doručeno v pořádku, prosíme o potvrzení dodacího listu. V případě reklamací je sepsán předávací protokol.
Když není možno dodat zboží rovnou na místo určení, nabízíme k dispozici vlastní sklad. Náklady spojené s uskladněním zboží jsou účtovány podle domluvy zvlášť. Závisí na objemu zakázky a délce trvání skladování. U dokončených zakázek uskladníme i zbylý nebo rezervní materiál do budoucna.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Záruční a pozáruční servis

23. 08. 2017

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci jednotlivých podlahových krytin a navíc dáváme svou záruku na montáž podlah.

Více

Formátování a lemování

23. 08. 2017

Ne všechny rozměry kusových výrobků odpovídají Vašim požadavkům. Proto nabízíme možnost formátování koberců, pvc a čistících zón. Z podlahové krytiny dodané v roli vyřízneme požadovaný rozměr či tvar. Způsoby jeho zakončení jsou různé. Od bordurování, obšívání, zakládání do rubu až po lemování.

Více

Čištění a údržba

23. 08. 2017

Správně provedené čištění a údržba zajistí pěkný vzhled a značně prodlouží životnost podlahové krytiny. Návody na údržbu a čištění jednotlivých druhů podlahových krytin se liší. Zašleme Vám je na vyžádání. V našem showroomu Vám rádi nabídneme doporučované čistící prostředky přímo od výrobců.

Více