Mandarin Oriental, Praha
11. 09. 2016

Na přelomu roku 2016 / 2017 jsme v  luxusním hotelu Mandarin Oriental***** instalovali koberce té nejvyšší kvality Axminster.  Byly vyrobeny na zakázku ve Velké Británii podle klientova vlastního designu. Koberce mají díky složení 80% vlna a 20% nylon ty nejlepší vlastnosti.

Vlna je jakožto přírodní materiál poddajná, příjemná na došlap a má pěkný lesk. Nylon zvyšuje pevnost a odolnost koberce. Technologie používaná při výrobě těchto tkaných koberců zaručí dokonalé zobrazení vzoru. To zvláště vyniká v některých chodbách, kde byly instalovány koberce v rolích a tvoří krásnou dominantu historické části budovy.

 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Městská sportovní hala, Louny

16. 05. 2019

V loňském roce bylo provedeno lajnování a barvení ploch na námi realizované dřevěné sportovní podlaze. Sportovní podlaha s pružnou trámovou konstrukcí o ploše 1200m2.

Více

Sportovní víceúčelová hala ČVUT, Praha

11. 04. 2019

V letošním roce jsme realizovali povrch Taraflex 7mm ve sportovní víceúčelové (zelené) hale ČVUT.

Více

Sportovní hala, Týnec nad Sázavou

21. 12. 2018

V letošním roce jsme realizovali systém kombinované sportovní podlahy v Týnci nad Sázavou o ploše 720m2. Systém sportovní podlahy se skládá z trámové základny a víceúčelového povrchu Taraflex. V rámci konstrukce sportovní podlahy byl realizován systém podlahového vytápění. Po rekonstrukci Před rekonstrukcí

Více