O nás

O nás

Společnost byla založena v roce 1993 a na trhu působí již více než dvacet let. Během této doby realizovala širokou řadu projektů v oblasti dodávky a instalace podlahových krytin.

Mezi její zákazníky patří jak velké společnosti, tak malé firmy a domácnosti. Pro rodinnou firmu s desítkami zaměstnanců je každý klient jedinečný a s tím k němu i přistupuje. Nabídka služeb zahrnuje bezplatné konzultace a přípravu návrhů, možnost výběru vzorků v provozovně v Praze 4, technickou asistenci i vlastní pokládku. Samozřejmostí je poradenství s údržbou vybraných materiálů a záruční a pozáruční servis.

Původně společnost vlastnila prodejnu kusových koberců „Carpet Design“ v Praze 6 Dejvicích. Díky rostoucí poptávce ji bylo nutno rozšířit. Majitel se proto rozhodl vybudovat novou prodejnu spojenou se vzorkovnou, kde by si klienti mohli v klidném prostředí vybírat ze stovek vzorků různých podlahových krytin. V roce 2012 byl otevřen nový showroom v Praze 4, Pankráci. V sortimentu je zastoupena široká škála klasických podlahových systému, ale i módních trendů a novinek. Nabídku tvoří koberce, vinyl, PVC, dřevěné podlahy, sportovní podlahy, dekorační materiály a příslušenství.

„Podlahové krytiny si nekupujeme každý den. Často je chceme mít desítky let, či celý život. Proto je důležité výběr zvážit, znát vlastnosti materiálů a mít možnost si je osobně prohlédnout. Fotografie ani popis nikdy nenahradí realitu. Věřím, že si u nás díky zkušenému personálu vyberete to nejlepší řešení pro Váš projekt. Ať se jedná o kusový koberec či vhodný povrch pro sportovní halu,“ říká majitel společnosti. „Naším cílem je představit Vám jiný svět podlahových krytin, svět IPSAL.“